אטרקציות לחתונה

אטרקציות לחתונה

 

אטרקציות לחתונה - חתונה מהאגדות, אבל עם טוויסט

 

אין ספק, יום החתונה הוא מרגש ומיוחד, כל זוג רוצה את החתונה הכי מרהיבה, האולם הכי יפה, הקייטרינג הכי טעים - מי לא רוצה להרגיש כאילו ארגן חתונה של מלכים? במיוחד בשביל להתבלט ולהציע משהו שונה בעל ערך מוסף - התפתח תחום אטרקציות לחתונה.

 

ב"קרמבו" אנחנו מציעים מגוון של אטרקציות לחתונה, כדי שהאירוע שלכם יהיה הכי מקורי ויצירתי שיש, ובכך גם למוצלח ביותר. בעזרת אטרקציות לחתונות תקבלו אורחים מרוצים יותר ואירוע ייחודי ושמח יותר.

 

מכונת משחק אגרוף אלקטרוני

 

אטרקציות לחתונה - שמש, ים ובר אקטיבי

 

ישנו מבחר גדול של אטרקציות לחתונה, למשל אטרקציות לחתונה לפני החתונה- כמו מסיבת רווקים/רווקות, הכוללות משחקים, וילות יוקרתיות וריגושים נוספים. ויש אטרקציות לחתונה בזמן החתונה באולם האירועים כגון בר אקטיבי, בר ממתקים, עגלות מזון, משחקי שולחן, מולטימדיה, סדנת אלכוהול, מתנפחים ועוד. יש אפילו אטרקציות לחתונה לסוף החתונה, למשל מזכרות, מגנטים, חולצות ומחזיקי מפתחות.

 

הקשת הרחבה של אטרקציות לחתונה 2013 מאפשרת לכל מוזמן - החל מהאחיינית הקטנה ועד הסבתא - לא משנה גילו, למצוא לעצמו אטרקציה שתרצה אותו...

 

למעשה, המוזמנים מעורבים למדי באטרקציות, למשל בחתונות עם מוטיב של שנות ה-60 על המוזמנים להתלבש בסגנון, או מסיבת בריכה או קצף, שבה נדרש בגד ים.

 

חתונה עם מסך דיגיטלי מתחלף

 

אטרקציות לחתונה - צוות מנוסה, חתונה מוצלחת

 

כל זוג שחפץ בחתונה יוקרתית ושונה יכול להיעזר בשירותי אטרקציות לאירועים של "קרמבו". הצוות שלנו נעזר בניסיון ובוותק שצבר, כדי להפיק חתונות יוקרתיות ומיוחדות, עשירות בתוספות ייחודיות, אטרקציות ובעיקר כייף.

 

 

 

גני אירועים מומלצים: קסיופאה - חתונה על הים , הרודיון אירועי יוקרה

מזכרות לחתונה

 מתמגנטים, מחזיקי מפתחות, הדפסת חולצות ועוד...

בר ממתקים לחתונה

בר מתוקים ועגלות ממתקים לאירועים...

גימיקים לחתונה
גימיקים לחתונה - לאירוע גדול מהחיים
רעיונות לחתונה
רעיונות לחתונה
משחקים לחתונה

משחקי שולחן, מולטימדיה, מתנפחים לחתונה מושלמת....

מסיבת רווקים

מסיבות רווקים ורווקות - אטרקציות, קזינו, וילות ועוד....