השכרת דוכני מזון

 

השכרת דוכני מזון - לבחירה שלכם יש טעם טוב

 


בשנים האחרונות, רבים מבינים כי דוכני מזון הם דרך נפלאה להעשיר את האירוע שהם עורכים לא רק בטעמים טובים, אלא גם בחוויה קולינרית מלאה ובאטרקציה אמיתית לכל הגילאים. אך על מנת להבטיח שדוכני מזון יספקו טעם של עוד לכל אחד ואחת מהאורחים שלכם, חשוב לבצע השכרת דוכני מזון בצורה חכמה.

 

השכרת דוכני מזון רק מהמקצוענים


היתרונות של השכרת דוכני מזון הם רבים: בעזרת דוכני מזון שונים ניתן לספק אוכל טוב ואיכותי בהתאמה מלאה לכל סוג אירוע, קטן או גדול, עסקי ומעונב, או צעיר ופרוע בר מצווה, מסיבות ימי הולדת, ואפילו בחתונות, אירועים פרטיים או ציבוריים לבחירתכם. כל עוד דוכני מזון באירוע הם איכותיים ומציעים מגוון רחב של מאכלים העשויים ביד מקצועית, בטוב טעם, תוך שמירה על הטריות ועל כללי האסתטיקה, ותוך הגשה נאה, הרי שמדובר בהצלחה מלאה להנאתם של כל האורחים.

 

השכרת דוכני מזון בקרמבו

 אצלנו בקרמבו אטרקציות לאירועים, מבינים כי סוד קסמו של האירוע טמון בין היתר גם בטיב המזון המוגש בו, ולכן אנחנו מקפידים להעניק את מירב תשומת הלב שלנו לתחום של דוכני המזון באירוע שלכם. אצלנו תמצאו דוכני מזון מגוונים המעוצבים בצורה נאה, בהתאמה לכל סוג אירוע שרק תרצו. תוכלו להגיע לקחת מאיתנו דוכני מזון להשכרה ולתפעלו עצמאית, או להזמינו דרכנו ונגיע אליכם עם צוות מקצועי ואדיב.
בין האפשרויות של דוכני מזון תמצאו נקניקיות עסיסיות, המבורגרים מפתים, מכונות צ'יפס או פנקייק על מקל שמהווים אטרקציה של ממש לכל הגילאים, וופל בלגי איכותי, ברים מתוקים, מפלי שוקולד, פוקר פאוודר, עגלת גלידה משובחת וכן הלאה. בעזרת דוכני מזון של קרמבו תוכלו להבטיח כי האורחים יודו לכם, ויגיעו לקחת תוספות!

 

השכרת מפל שוקולד

השכרת מפל שוקולד

מחיר: 150 ש"ח

השכרת עגלת ממתקים

השכרת עגלת ממתקים

10 דיספנסרים

מחיר: 400 ש"ח

השכרת מכונות ברד

מכונת ברד מקצועית

2 ראשים (2 טעמים)

מחיר: 400 ש"ח

השכרת פוקר פאודר

השכרת דיספנסר

פוקר פאודר 5 טעמים

מחיר: 200 ש"ח

השכרת מכונת קרפ

השכרת מכונת קרפ

מחיר: 250 ש"ח

השכרת ציפסר

השכרת ציפסר

מחיר: 250 ש"ח

השכרת מכונת נקניקיות

השכרת מכונת נקניקיות

מחיר: 250 ש"ח

השכרת מכונת ברד

השכרת מכונת ברד

מחיר: 350 ש"ח

השכרת מכונת פופקורן

השכרת מכונות פופקורן במגוון גדלים לאירועים

השכרת מכונת סוכר

השכרת מכונת סוכר

מחיר: 300 ש"ח

השכרת דוכן מזון

השכרת דוכן מזון מעוצב

אורך 1.60 רוחב 80

מחיר: 350 ש"ח