השכרת שולחן ביליארד

 

השכרת שולחן ביליארד – משחק אלגנטי ואיכותי שיסחוף את האורחים שלכם


ביליארד הוא שם כללי למשחקי כדור על שולחן, שהפופולאריים ביניהם בישראל הם שולחן פול ,שולחן סנוקר, לפיכך השכרת שולחן ביליארד לאירועים תפגיש את האורחים שלכם עם משחקים אלה ותאפשר להם את ההנאה הרבה הכרורה במשחק בהם. השכרת שולחן ביליארד תמנף ותשדרג את האירוע שלכם, ותהפוך אותו לאטרקטיבי במיוחד עבור האורחים, שלא יצליחו להחליט מי משחק קודם.

 

מה כוללת השכרת שולחן ביליארד ומה הוא יוסיף לאירוע ?


על מנת לשחק ביליארד תידרשו לשולחן מוארך, שבשני צדדיו ובפינות שלו מצויים כיסים. כמובן שבעת השכרת שולחן ביליארד תקבלו גם את מקלות המשחק, כל הכדורים הנדרשים, וגיר המיועד למריחה על ראשי המקלות וידי השחקנים, לשם הפחתת החיכוך והשגת דיוק בתנועה. בעת השכרת שולחן ביליארד יש לקחת בחשבון כי הצבת השולחן דורשת מקום רב יחסית, היות ובנוסף על גודלו יש להשאיר מקום בצדדים לתנועת השחקנים עצמם.
השכרת שולחן ביליארד מיועדת אומנם לשני שחקנים בלבד, אולם המשחק מאפשר חלוקה לקבוצות ויצירת טורנירים בקלות, כולל שיתוף של ארבעה שחקנים ויותר בשיטת "רוטציה".

 

לאילו אירועים מתאימה השכרת שולחן ביליארד ?


השכרת שולחן ביליארד מתאימה בדרך כלל לאירועי מבוגרים ונוער. תוכלו להזמין את שולחן ביליארד לקראת מסיבת בר מצווה, מסיבת יום הולדת של נערים ומבוגרים, מסיבות רווקים, ואפילו אירועי גיבוש למקומות עבודה וחברות. בנוסף, השכרת שולחן ביליארד אפשרית גם לבתים פרטיים, למי שרוצים להזמין חברים ל"ערב של גברים".

 

השכרת שולחן ביליארד – ברור שדרך "קרמבו" !


השכרת שולחן ביליארד דרך חברת "קרמבו" תהפוך את האירוע שלכם לחווייתי ופעיל, ותיצור אטרקציה וענין סביב השולחן – הקריאות והעידוד, המתח והלחץ - האורחים שלכם יפגשו משחק מאתגר, הדורש מיומנות, כישורים פיזיקליים בסיסיים, ויכולת גבוהה לתכנן מהלכים. כחלק מאספקת שולחן הביליארד לאירוע שלכם, ידאגו האנשים המקצועיים ב"קרמבו" לכל צרכיכם, ויבטיחו כי תקבלו את השירות הטוב ביותר לאורך כל הדרך.
לא סתם סטיבן הנדרי, סטיב דייויס ורוני או'סאליבאן היו והינם אלופי העולם בסנוקר לסוגיו – מהיום גם האורחים שלכם יוכלו להתאמן ! 

 

השכרת שולחן ביליארד
תאריך התחלה :
תאריך סיום :
גילאים : 5-100
אורך : 1.80
רוחב : 80
גובה : 80
משקל : 15
אביזרים נלווים : 2 מקלות + משולש וכדורים
הובלה : מיניבוס
המחיר ליום : 250
כמות :
המחיר הכולל :
עליך לבחור תאריך התחלה וסיום