השכרת שולחן כדורגל

השכרת שולחן כדורגל – להכניס את כל המגרש אל האירוע שלכם


כדורגל הוא הספורט האהוב ביותר בישראל ובעולם ולא בכדי – מדובר במשחק אתגרי, כובש, דינמי, רצוף אסטרטגיות ומהלכים מתוחכמים, שאי אפשר להישאר אדיש לגביהם. כמה טוב שאפשר כיום לבצע השכרת שולחן כדורגל לאירועים ולהכניס בכך את המגרש הגדול אל האירוע האיכותי שלכם. ואגב, מעניין לדעת שכיום בעולם מהווה כדורגל שולחן ענף ספורט עצמאי, שאולי טרם הגיע לאולימפיאדה אבל כבר סחף אחריו מעריצים רבים. 

 

השכרת שולחן כדורגל - לכמה שחקנים השולחן מיועד ?

 

 

 

השכרת שולחן כדורגל מאפשרת לכם, בעלי האירוע, לקבל שולחנות כדורגל לאירועים בגדלים שונים, המתאימים לצרכי האירוע שלכם ולגודל הקהל. תוכלו לבצע השכרת שולחן כדורגל קטן המתאים לשני שחקנים, או להתרחב משמעותית, ולהזמין שולחן כדורגל שיכול להספיק גם לשמונה שחקנים המשחקים בו זמנית (בשולחן ענק באורך 2.5 מטרים), שולחן כדורגל לשמונה שחקנים נקרא אצלנו בקרמבו שולחן כדורגל ענק XXL.

 

מה נדרש לבדוק טרם השכרת שולחן כדורגל ?

 

 

 

בשל איכותו הגבוהה של המשחק והעובדה כי הפעלתו אינה דורשת נקודת חשמל, תוכלו לבצע השכרת שולחן כדורגל עבור אירועים המתקיימים בפנים או בחוץ, ולדעת כי הנאת האורחים שלכם תהיה ממושכת ומושלמת. עם זאת, טרם השכרת שולחן כדורגל עליכם לבדוק את גודל השולחן שאתם מזמינים ולעמוד על גודל השטח הנדרש להצבתו, על מנת שאורחיכם יוכלו לשחק בו בהנאה ובאין מפריע.
השכרת שולחן כדורגל תפגיש אתכם עם מוצר איכותי בסטנדרד גימור גבוה, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם שליטה גבוהה במהלכי המשחק, תפקוד מלא עם השחקנים והגנה על השולחן עצמו. בסופו של דבר, מדובר באירוע שלכם ובהנאה של האורחים שלכם, ונדמה לנו שכדאי ואפשר לוותר על תקלות הבטיחות...

 

 

השכרת שולחן כדורגל – דרך חברת "קרמבו" החלוצה המרכזית בתחום

 


השכרת שולחן כדורגל מתאימה מאוד לאירועים מכל הסוגים ולכל הגילאים – לילדים, לנוער ולמבוגרים, ואנחנו בחברת "קרמבו" נשמח מאוד להפגיש אתכם עם שולחנות משחק המעולים שלנו, המגיעים בשפע גדלים ואפשרויות משחק. השכרת שולחן כדורגל תשתלב מצוין באירוע שלכם, בין אם מדובר באירוע בר מצווה, מסיבת יום הולדת או אירוע גיבוש לעובדים, ואנחנו ב"קרמבו" נלווה אתכם בשירות מצוין לאורך כל הדרך. עוד לא התקשרתם ?

השכרת שולחן כדורגל
תאריך התחלה :
תאריך סיום :
גילאים : 4-100
אורך : 1.50
רוחב : 1
גובה : 80
משקל : 20
אביזרים נלווים : כדור
הובלה : רכב פרטית
המחיר ליום : 250
כמות :
המחיר הכולל :
עליך לבחור תאריך התחלה וסיום