השכרת שולחן פינג פונג

השכרת שולחן פינג פונג – המשחק האהוב והידוע, מהיום באירוע שלכם !


משחק שולחן פינג פונג, הידוע גם בשם טניס שולחן, הוא ספורט מוכר ואהוב שזכה למעריצים רבים מסביב לעולם, לנוכח יתרונותיו כתורם לזריזות הגוף והמחשבה ומשפר מאוד את הכושר הגופני. מהיום תוכלו לבצע השכרת שולחן פינג פונג גם לאירועים, ובכך להביא משהו מאוירת הספורט והמתח גם אל האירוע הפרטי שלכם. השכרת שולחן פינג פונג מתאימה למגוון עצום של אירועים ומקומות, מאירועים בעלי נופך ספורטיבי ועד לאירועים רשמיים יותר, ובכל מקרה מובטח כי השכרת שולחן פינג פונג לאירוע שלכם תשמח מאוד את האורחים ותיצור מוקד אטרקטיבי ופעיל לאורך כל האירוע.

 

מה כוללת השכרת שולחן פינג פונג ?


השכרת שולחן פינג פונג מיועדת כמובן לכל סוג של אירוע, בו מומלץ לשלב גם שולחנות משחק נוספים (דוגמת כדורגל, הוקי אויר ואפילו ביליארד או סנוקר). השכרת שולחן פינג פונג מיועדת ל 2-4 שחקנים, היכולים לשחק כזוג או כשני זוגות, אם בטורניר ואם במשחק משותף (הקרוי גם "קרוסלה", ובו השחקנים מסתובבים ללא הרף סביב השולחן ומכים בכדור בכל פעם מצד אחר של השולחן). כמובן שביצוע השכרת שולחן פינג פונג כולל גם אספקה של ארבעה מחבטים לפחות, כמו גם כדורי פינג פונג איכותיים. חשוב לדעת, כי בעת השכרת שולחן פינג פונג תצטרכו לידע את חברת ההשכרה האם האירוע שלכם מתקיים בפנים (בתוך מבנה) או בחוץ (מתחת לכיפת השמיים), על מנת שיוכלו להתאים עבורכם את שולחן הפינג פונג המתאים.

 

השכרת שולחן פינג פונג עם חברת "קרמבו" – איתנו לא תרוצו הלוך ושוב


השכרת שולחן פינג פונג היא ענין מורכב, הדורש בדיקה כי השולחן הוא בטיחותי, מיוצר על ידי חברה מוכרת, ומתאים לדרישות הסביבותיות באירוע שלכם. אצלנו ב"קרמבו" אנחנו מבטיחים כי לא תצטרכו לבדוק כלום – אנחנו כבר עשינו את כל הבדיקות עבורכם. אנחנו ב"קרמבו" נדאג לספק לכם את שולחן הפינג פונג במהירות, נבטיח שירות מושלם לאורך כל הדרך, נדאג לכל הציוד הנלווה (מחבטים איכותיים, שלמים, ללא קרעים או פגמים בגומיות, וכמובן כדורים שלמים ואיכותיים), ובשורה התחתונה – השכרת שולחן פינג פונג לאירוע שלכם תשדרג אותו פלאים, ואנחנו בקרמבו נשמח לקחת חלק בהבטחה הזו.

השכרת שולחן פינג פונג
תאריך התחלה :
תאריך סיום :
גילאים : 5-100
אורך : 2.75
רוחב : 1.75
גובה : 80
משקל : 25
אביזרים נלווים : 2 מטקות + כדורים
הובלה : מיניבוס
המחיר ליום : 450
כמות :
המחיר הכולל :
עליך לבחור תאריך התחלה וסיום