טאבון פיצות

טאבון פיצות לאירועים

 

טאבון פיצות לאירועים של קרמבו – אטרקציה קולינרית אמיתית


חברת "קרמבו" – אטרקציות לאירועים, תהפוך את האירוע שלכם למהנה ומיוחד. אחת מבין האטרקציות ש"קרמבו" מציעה היא טאבון פיצות לאירועים – כן, כן, שמעתם נכון, חברת "קרמבו" מגיעה אל האירוע שלכם עם טאבון נייד, מעוצב וייחודי, שאופה פיצות, פוקאצ'ות משובחות לעיניי האורחים. פיצות לאירועים של "קרמבו" מבצק טרי, מבחר רטבים ושלל תוספות לבחירת האורחים. אתם מרכיבים את פיצה אישית משלכם, שנאפית בתוך טאבון פיצות לאירועים ומגיעה אל צלחתכם לוהטת בו במקום.
בנוסף, תוכלו להזמין פוקאצ'ות לאירוע - טאבון פוקאצ'ות של "קרמבו" יאפה פוקאצ'ות עשירות וטעימות לפי בחירתכם, ממש מול עיניכם.

 

טאבון פיצות לאירועים – מתאים לכל אירוע

 


אתם מתכננים אירוע ורוצים לפנק את האורחים שלכם בחוויה קולינרית מעט שונה? טאבון פיצות לאירועים של "קרמבו" יספק לכם את מה שאתם מבקשים. ניתן להזמין טאבון פיצות ופוקאצ'ות לכל סוגי האירועים – בר מצווה, בת מצווה, חתונות, ימי הולדת, ימי נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש וכנסים. "קרמבו" תביא טאבון פיצות לאירועים לוהט ומעוצב, ותאפה את הפיצות והפוקאצ'ות הטריות במקום. פיצות, פוקאצ'ות יכולות להתאים כמנה ראשונה או עיקרית, עם שלל תוספת ורטבים ערבים לחיך ולעין. טאבון פיצות לאירועים של קרמבו – טעים להכיר!

טאבון פיצות