מגנטים לחתונה
מחפשים מזכרת מהערב המיוחד שלכם ? זה הזמן להזמין מגנטים לחתונה

חתונה היא עניין רציני הדורש השקעה, מחשבה ותכנון אינסופיים – באיזה אולם לבחור וכיצד לעצב אותו, מי האורחים שיוזמנו וכמה, שלא לדבר על הקייטרינג, השמלה, השיער ו....טוב, גם הבגדים של החתן.... לפעמים זה אפילו מעט מאכזב לחשוב שכל ההכנות האלה יגמרו בתוך כמה שעות של אירוע ובדיוק בשביל זה נועדו המזכרות מהאירוע – להזכיר לכם ולאורחים שלכם כמה כיף היה. ואילו מזכרות הכי מתאימות ? כמובן, תמונות, או ליתר דיוק – מגנטים לחתונה.

 

מגנטים לחתונה ? זה דורש הסבר!

מגנטים לחתונה הם מסוג האטרקציות האהובות ביותר על אורחים, היות והם כוללים את הדבר האהוב עליהם ביותר – הם עצמם ! מגנטים לחתונה כשמם כן הם, תמונות המצולמות באירוע עצמו, בזמן אמת, בהן מצולמים החתן, הכלה ואורחיהם. בסוף הערב יקבל כל אורח את המגנטים המנציחים אותו מהערב – עם הזוג המאושר, עם קרובי משפחתו, עם חבריו – והתמונות טבעיות, יפות ומנציחות את הערב המצוין שהיה (let’s face it, גם האורחים שלכם ישמחו מאוד לקבל מזכרת מהערב בו נראו במיטבם, לבושים בהידור ומאופרים).

 

מה צריך לבדוק כשמזמינים מגנטים לחתונה ?

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הזמנת מגנטים לחתונה הוא הכימיה שביניכם ובין אנשי המקצוע המלווים בערב האירוע וכן הכימיה בינם לבין האורחים. הצלמים המפיקים מגנטים לחתונה צריכים להתערות באורחים ולנוע ביניהם כאילו הם שם ולא שם, בדיוק כמו שאתם מצפים מצלם החתונה.

בדקו, כי הצלם המפיק מגנטים לחתונה מגיע עם כל הציוד המקצועי הנדרש, וכי מדובר בציוד ברמה גבוהה (בדיוק כפי שאתם דורשים מצלם החתונה עצמו). בדקו מהי הרזולוציה של המדפסת שיעשה בה שימוש, מה סוג הדיו וסוג הדף. וודאו כי מגנטים לחתונה שיופקו באירוע שלכם יצופו בציפוי מגן נגד מים ושריטות, וכי ניתן יהיה להוסיף כיתוב המציין את שמכם ואת תאריך האירוע, או כל כיתוב אחר שתבחרו.

בעת פגישתכם עם חברת הפקות מגנטים לחתונה, בדקו את איכותם התוצרים שהפיקו בעבר. בדקו, כי המגנטים באיכות טובה, כי הצילום שעליהם אינו מתקלף, כי התמונה ברורה וחדה, וכי הצבעים אינם נראים דהויים. חבל יהיה למקבלי המגנט ולכם לגלות אחרי זמן קצר כי הוא נהרס, לפיכך חובה להקפיד על איכות המגנט המתקבל באירוע.

 

מגנטים לחתונה של קרמבו – כל מקרר ישמח להתהדר בהם !

מגנטים לחתונה הם דוגמא מצוינת להשקעה קטנה באירוע וחשיבה של טיפה מעבר למקובל - בדיוק מסוג הדברים שהאורחים שלכם ידברו עליו עוד זמן רב, ובדיוק לשם כך קרמבו הקימו את מערך המגנטים המצוין שלהם. בקרמבו תמצאו צלמים מקצועיים, ציוד איכותי ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאותם מגנטים לחתונה שיופקו מהאירוע שלכם, ישמשו כמזכרת נהדרת עבור האורחים שלכם לזמן רב. פנו עוד היום לקרמבו לקבלת פרטים אודות מגנטים לחתונה ותגלו שאין גבול לרעיונות, ליישום ולאטרקציות. מזל טוב !