מסיבת אוזניות


מסיבת אוזניום


מסיבת אוזניות - קרמבו מסדרת לכם את האוזניים

קרמבו אטרקציות לאירועים, חברה מובילה להפקת אירועים בכל רחבי הארץ, לא שוקטת לרגע על שמריה ומביאה אל האירוע שלכם את האטרקציות הכי חדישות בשוק. בקרמבו תוכלו למצוא מגוון ענק של אטרקציות מדליקות וייחודיות, אשר יהפכו כל אירוע לחגיגה יוצאת מגדר הרגיל. ועכשיו בקרמבו, אטרקציה ייחודית – מסיבת אוזניות. אחד המדדים להצלחתו של כל אירוע הוא המוזיקה. כשהדי ג'יי עושה את העבודה כמו שצריך ומקפיץ את האורחים, כשרחבת הריקודים לא מתרוקנת, אין ספק שהאירוע שלכם יצליח. מוזיקה באירועים היא מטבעה רועשת ולפעמים, אפילו רועשת יותר מדי. לנו בקרמבו אטרקציות לאירועים יש פתרון גם לעניין הזה – מסיבת אוזניות. מה זה אומר? האורחים באירוע שלכם מקבלים אוזניות אלחוטיות בכניסה ודרכן שומעים את המוזיקה. במסיבת אוזניות אתם קובעים מה הווליום הכי נעים ונוח לכם, מווסתים את העוצמה דרך האוזנייה ונהנים מהמוזיקה הרבה יותר.

 


מסיבת אוזניות – רוקדים בכל מקום

קרמבו מתמחה בהפקת כל סוגי האירועים, החל מאירועים באולמות ומועדונים ועד לאירועים בבית או בטבע. כאשר עורכים מסיבה פרטית הכוללת די ג'יי וריקודים, חייבים להתחשב בעבודה כי עבור הסביבה הקרובה למקום האירוע, המוזיקה יכולה להוות מטרד. פעמים רבות מסיבות אף נסגרות בעקבות רעש מופרז בשעות מאוחרות. עם מסיבת אוזניות של קרמבו תוכלו להמשיך ולרקוד בכל מקום עד אור הבוקר, זאת משום שאת המוזיקה אתם שומעים דרך האוזניות והיא לא מפריעה לאף אחד. באמצעות אוזניות אלחוטיות אתם יכולים אף להחליף את המוזיקה אם בא לכם – אתם קובעים מה אתם שומעים ולצלילי איזה מוזיקה אתם רוקדים וגם מהו הווליום המתאים לכם. אחרי מסיבת אוזניות של קרמבו – אין סיכוי שתצאו עם צפצופים באוזניים.

מלבד הנוחות והיעילות של מסיבת אוזניות, אין ספק כי אוזניות אלחוטיות הן פשוט אטרקציה מדהימה אשר תלהיב כל אורח באירוע שלכם ותתרום להצלחתו. מדובר באטרקציה שהיא ממש בחיתוליה בישראל, אך אצלנו בקרמבו עושים הכל על מנת לסחוף את האורחים שלכם ולהפיק עבורכם אירוע שאף אחד לא יישכח לאורך זמן.
מסיבת אוזניות