מתנות לאורחים בחתונהעומדים להתחתן? מזל טוב, אתם ודאי עסוקים בתכנון והכנות קדחתניות לקראת היום המרגש. אז אם טרם מצאתם מזכרות לחתונה לחלק למוזמנים, יש לכם הזמנות מצוינת לעשות זאת; תנו לנו בקרמבו להציע לכם הצעות ולספק לכם רעיונות למתנות מקוריות.


לקראת החתונה יש המון דברים שצריך לדאוג להם, לתכנן, לארגן ולהחליט. אך כל אותן בחירות לא קשורות רק למקום, לשמלה ולחליפה, לעיצוב, למנות, למוזיקה ולצילום, צריך גם לדאוג למצוא דרך להודות לאורחים על הגעתם והשתתפותם בשמחתכם.

 

מתנות לאורחים בחתונה – להעניק לאורחים שלכם מתנה שתלווה אותם ותשמש כמזכרת

 

לא מדובר בחובה כמובן, אבל בימינו אין חתונה בלי מזכרות לחתונה, מתנות קטנות שהזוג מעניק למוזמנים, גם כדרך לומר תודה על כך שטרחו והגיעו, על המתנות שהם עצמם הביאו וגם כדי שיהיה להם דבר מה, פריט שישמש כמזכרת מהחתונה.

 

האופציות הן כמעט בלתי מוגבלות, מבחר האפשרויות הוא כה רחב כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו בדיוק את מה שחיפשתם, וגם אם אתם לא בטוחים אחר מה אתם מחפשים - תוכלו לקבל שפע של רעיונות ולבחור מתוכם מתנות לאורחים בחתונה בהתאם לטעם, להעדפה וגם לתקציב.

 

מזכרות לחתונה – מה יש לקרמבו להציע לכם?


לקרמבו מבחר רחב של מתנות לאורחים בחתונה ולמעשה לכל אירוע. ישנן כמובן המזכרות המוכרות והמבוקשות, כמו צילום האורחים בזמן האירוע והדפסת התמונות על גבי מגנטים או מחזיקי מפתחות, אך ישנן גם תוספות מרעננות ומקוריות ומוצלחות במיוחד שלאו דווקא כולם מכירים:

 

זה מתחיל מעמדת פוטומונטז' המספקת למשתתפי האירוע אפשרות להצטלם, לבחור בתור איזו דמות הם מעוניינים להופיע ולקבל לאחר מכן תמונה ממוסגרת.

 

זה ממשיך בתאי צילום מיוחדים, אליהם מוזמנים האורחים להיכנס, לבחור רקע ולעטות תלבושות, להצטלם ולקבל סט של תמונות מודפסות או תאי הקלטות בהם ניתן להקליט שיר אותו מקבלים על גבי דיסק בתום התהליך.

 

יש גם אטרקציות, כמו קליפ מצולם, שבו מושתלים הפנים של האורחים לאחר שבחרו סגנון מועדף. ישנן מזכרות המבוססות על ציור אייר-ברַאש, למשל כובעים או חולצות עם כיתוב או ציור בסגנון גרפיטי או קריקטורות, וישנן גם חולצות מודפסות עם תצלום. הכל קורה בזמן האירוע ומלבד מזכרת מוצלחת מדובר גם בחוויה מהנה.

 

אלה הן רק כמה מהאפשרויות. יש מזכרות ומתנות קטנות וגדולות יותר או פחות, בהשקעה נמוכה יחסית או בסכומים קצת יותר גבוהים. מה שבטוח זה שאין סיכוי שלא תמצאו מזכרות מרשימות, שכל אורח ישמח לקבל ואתם תשמחו להעניק.

 

אז כיוון שאתם כבר פה, באתר הבית של קרמבו, פנו לעצמכם כמה דקות, סיירו קצת באתר ובואו לבחון ולהתרשם מרעיונות למזכרות ושאר אטרקציות מהן תוכלו לבחור. כמו כן נשמח לתת לכם שירות אישי.


פנו אלינו בעזרת טופס "צור קשר", דרך הדואר האלקטרוני או בטלפון, קרמבו לשירותכם.