סימולטור השור הזועם

השור הזועם - נראה אתכם משתלטים עליו!


מי מכם שמארגן אירוע בקרוב לילדים, לנערים או לצעירים ברוחם ובנפשם כמו בר מצווה, יום גיבוש, מסיבת יום הולדת או כל מסיבה אחרת, חשוב שיכיר את האטרקציה של השור הזועם, שהפכה בשנים האחרונות לאחד מאותם סימולטורים אטרקטיביים ופופולאריים ביותר לאירועים שונים מכל המינים, הסוגים והגדלים.

 

השור הזועם - ואתם נהנים

 

בעולם שבו כל בר מצווה צריכה מתנפחים בתור אטרקציה, וכל בת מצווה חייבת סימולטורים כדי להעניק לקהל האורחים את החוויה הטובה ביותר באירוע, מהווה השור הזועם את אחת ההעדפות המבוקשות ביותר. למעשה, השור הזועם הוא מתקן מתנפח מעולם הסימולטורים, המייצר אווירת רודאו מיוחדת במינה. את השור הזועם מניחים במרכז האירוע והוא מהווה מעין במה מרכזית, שמהווה אטרקציה הן למשתתפים והן לצופים באירוע.
אל הבמה עולים זה אחר זה האורחים האמיצים ביותר שלכם, כאשר הקהל מעודד ומשלהב אותם, וסקרן לראות כמה זמן יחזיק כל אחד מהמשתתפים על הרודאו המלהיב. כל שור זועם מכיל מנוע שגורם לו להשתולל, לזוז בצורה תזזיתית ולקפוץ, כאשר הילד שרוכב עליו צריך לנסות להישמר מפני נפילה, כלומר לשלוט על השור הזועם שלו ולא ליפול.

 

שור זועם חייב להיות איכותי, כיפי ובטוח!


על מנת להבטיח שהמתקן של השור הזועם שתכניסו אל האירוע שלכם יהיה בטוח ויספק אך ורק רגעים של צחוק והנאה, חשוב מאוד לבחור שור זועם מחברה מקצועית שמבצעת השכרה של המתקן עם מנגנון בטיחותי שמונע סכנות ופציעות, הכולל ציוד איכותי כמו מזרן טוב לנפילות, מנוע חזק, וכן גם תפאורת רודאו ססגונית ויפה, תוך הפעלה מקצועית של צוות מיומן ומנוסה שיודע לשלב היטב בין בטיחות ובין הנאה.
חברת קרמבו מבצעת השכרה והפעלה של מתקני השור הזועם לאירועים רבים, לבר מצווה ולימי הולדת, לימי גיבוש ולמסיבות, תוך התאמה מלאה בין תנאי השטח ובין מתקן השור הזועם, ומאפשרת לכלל המשתפים באירוע לקפוץ, להשתולל וליהנות, מבלי לחשוב יותר מדי, ליהנות מהתחושה המשחררת של האדרנלין שמתרוצץ בגוף, ולספק לכם ולאורחים שלכם חוויות מצחיקות ומשעשעות מהאירוע שעמלתם כה רבות לקראתו.

השור הזועם