קיר גרפיטי דיגיטלי

נדמה כי בשנים האחרונות כולנו מנסים להיות מקוריים, מפתיעים ובעיקר מיוחדים. זה נוגע לכל תחום בחיים, החל מהבגדים שאנו לובשים ועד המשפטים שאנחנו מוציאים מהפה, אבל יותר מכל זה בא לידי ביטוי בתחום האירועים.

 

כיום כבר לא ניתן למצוא חתונה בין אין אטרקציה כלשהי: צלם מגנטים, מעגל מתופפים ועוד הפתעות חביבות וטובות. באופן טבעי, גם ה"אחות הקטנה" של החתונה הצטרפה בשנים האחרונות לחגיגה – מסיבת הבת מצווה והבר מצווה.

 

 

אטרקציות מפתיעות לבר מצוות ובת ומצוות

 

נדמה כי האטרקציות נולדו למסיבות הבר מצוות והבת מצוות. אם חתונות מנסות ליצור רושם אלגנטי יותר ומעט מאופק, מסיבות הבר/בת מצווה הן המקום להשתולל ולהשתגע כמו שרק ילדים יודעים.

 

ההיצע של האטרקציות למסיבות אלו הוא עצום, החל מהאטרקציות המוכרות של צלמי מגנטים ותאי צילום, דרך דוכני מזון וממתקים, ועד אטרקציות מפתיעות וייחודיות כגון מלחמת אקדחי לייזר ומשחקים וירטואליים.

 

תמונה מקיר הגרפיטי לאירוע

 

קיר גרפיטי וירטואלי – הפתעה מיוחדת באירוע

 

קרמבו אטרקציות אירועים מתכבדת להציג בפניכם את להיט המסיבות של שנת 2013 – קיר גרפיטי ענק, עליו מקשקשים באופן וירטואלי לחלוטין! הקיר מעוצב על ידי החוגגים הצעירים במסיבה באמצעות פחית ספרי שמתיזה "צבע" באופן וירטואלי. החוגגים יכולים לקשקש על הקיר כל מה שירצו ואף להשתמש בחותמות, מסגרות ודוגמאות מוכנות.

 

אין ספק שמדובר באטרקציה סוחפת ומדהימה, גם המבוגרים יכולים לבלות מול הקיר ולצייר כאוות נפשם. וזה לא הכול – השוס שבקיר הוא שניתן להצטלם על רקע לבן ולאחר מכן להוסיף את קשקושי הגרפיטי על התמונה ומסביב לה.

 

כצעירים שמחפשים אטרקציה למסיבת הבר/בת מצווה שלהם, זוהי האטרקציה המושלמת. במקום ליצור ניתוק במסיבה, היא מלכדת את החברים סביב הקיר, כולם ביחד יכולים להצטלם ולקשקש על הקיר, ולאחר מכן לצפות בתוצאה.

 

תמונה נוספת מקיר הגרפיטי של קרמבו באיחולי מזל טוב

 

מסיבות כיפיות עם קרמבו אטרקציות לאירועים

 

קרמבו מציעה מגוון עצום של אטרקציות והפעלות למסיבות. הנכם מוזמנים לשוטט באתר הבית שלנו ולהתרשם ממבחר האטרקציות המוצעות למסיבות, החל מבר/בת מצווה ועד ימי הולדת ואף חתונות, כל אחד יכול למצוא משהו שהוא אוהב.

 

הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם באתר, נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולתכנן יחדיו את האירוע המושלם.