קיר גרפיטי וירטואלי

 

קיר גרפיטי וירטואלי - wall street


 Wallstreet – express yourself…

 

הסגנון שלי זה לא הסגנון שלך, שמתי פס על האף, הוספתי פרפר לקישוט, הופ! חתימה לסיום...

תבואו, תצטלמו ואז קשקשו בגרפיטי על הרקע הרצוי: חוף ים, קיר בניו יורק או סתם סלון של בית. כל אחד עם הסטייל והראש שלו, לוקח את הויז'ואל הפרטי למזכרת – מקבלים את הפיקאסו שלכם היישר לתוך גלויה ברמת פיתוח מקצועי. אה, וגם מעלים לכם את לפייסבוק, ככה שתוכלו להשוויץ בכישרון.

והכל כמובן וירטואלי, בלי שום לכלוכי צבע מיותרים על הבגדים החגיגיים. מגוון של אפשרויות ע"ג מסך ענק (1.60/1.30) באירוע שבתוך 5 דקות הופך מ"קנבס" ריק למזכרת של סטייל אישי מהאירוע.


קיר גרפיטי לאירועים

 

דוגמה אחרת לקיר גרפיטי לאירועים

זה כבר הופך למשעמם כשכול האירועים נראים אותו הדבר – בערך אותה המוזיקה, תמיד אותו האוכל ולרוב משתמשים באותן האטרקציות. כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה משהו מיוחד שישאיר רושם טוב על כל האורחים המוזמנים.

 

אם המטרה באירוע הבא שלכם, היא בין היתר להביא אטרקצייה שבאמת תרגש, תצחיק ותהפנט את כל האורחים, משהו שכולם לא יפסיקו לדבר עליו, משהו חדש שלא ראו בשום מקום - יש לנו רעיון בשבילכם. שימו לב לאטרקצייה החדשה שכבר מסחררת את כל העולם - קיר גרפיטי לאירועים.

 

קיר גרפיטי וירטואלי – בואו להיות יצירתיים

 

האטרקצייה הזו סוחפת אנשים בכל הגילאים, כך שהיא מתאימה לכל אירוע שתרצו לחגוג – מבר מצווה ועד חתונה. מדובר בקיר וירטואלי ענק שעל גביו אתם והחברים שלכם מצטלמים בכל פוזה שתרצו, ולאחר מכן מעצבים בעצמכם את התמונה – בוחרים רקע מגניב כמו לדוגמא קיר לבנים, מוסיפים אביזרים משעשעים שכבר קיימים במערכת או שאתם מציירים בעצמכם וכותבים סיסמאות ובדיחות מצחיקות

 

השימוש בקיר גרפיטי וירטואלי זה הרגע שלכם ושל האורחים להיות יצירתיים, ''להתפרע'' בציורים ולהביא את הסגנון שלכם לתמונות הרגילות – אין צורך לדאוג מראש לאביזרים מיוחדים, פאות ומשקפיים, כאן הכל וירטואלי, באטרקצייה הזו הבגדים לא מתלכלכים והשיער נשאר יפה ומסודר בדיוק כמו שהיה.

 

דניאלה מצטלמת בבת המצווה של עדי

 

תמונה של הסבא והסבתא בבת המצווה של עדי

 

קיר גרפיטי לאירועים

 

הקיר יוכל להחליף או לבוא כתוספת למגנטים ולתמונות הרגילות שנהוג לקבל באירועים כאלה. התמונות המגניבות שעיצבתם בעצמכם בעזרת הספריי הוירטואלי שלנו, מגיעות אליכם באיכות גבוהה ומקצועית על גבי גלויה למזכרת. בנוסף, התמונות יופיעו בפייסבוק שלכם כך שתוכלו להתלהב ולהשוויץ במה שיצרתם על קיר גרפיטי וירטואלי.

 

הזמנת קיר גרפיטי לאירועים הבאים שלכם תעזור לכם לרענן את האירועים הרגילים ולהפוך אותם לחוויה מגניבה.

קיר וירטואלי לאירועים
קיר וירטואלי לאירוע הבא שלך!
קיר גרפיטי וירטואלי לאירועים
קיר וירטואלי לאירוע שלכום - בואו להתנסות!