קיר גרפיטי לאירועים

כל האירועים שהלכתם אליהם עד היום היו באותה מתכונת. שירים, ריקודים, כיבוד, וגם ההפעלות והמתקנים, אם בכלל היו, נראו לך ממוחזרים ונדושים. את האירוע הקרוב שלכם אתם רוצים להפוך לאירוע מסעיר שכולם יזכרו זמן רב. בא לכם לחדש ולהפתיע, שאף אורח לא יישאר אדיש. קרמבו אטרקציות לאירועים מציעה לכם את האטרקציה ששיגעה את העולם – קיר גרפיטי לאירועים! אין אחד שהשתתף באירוע עם קיר גרפיטי, ולא נדהם והופתע לטובה.

 

קרמבו אטרקציות לאירועים - קיר וירטואלי לאירועים

 

הכירו את קרמבו אטרקציות לאירועים!

 

חברת קרמבו אטרקציות לאירועים מומחית במתן אטרקציות נדירות ומוצלחות ביותר לכל אירוע שתרצו לחגוג. האטרקציות והמתקנים שקרמבו מספקת לכם, משדרגים את האירוע פלאים, וגורמים הנאה לכלל האורחים. קרמבו מתמחה בשדרוג אירועים מכל התחומים: ימי הולדת, חתונות, בר ובת מצוות, ערבי גיבוש, ערבי נושא כפוקר, קריוקי וכדומה, וכל אירוע אחר שעולה על דעתכם, ובאמת בא לכם להפוך אותו ליוצא דופן, שובר שגרה ומיוחד במינו.

 

קיר גרפיטי לבר מצווה

 

קיר גרפיטי – אטרקציה חלומית לאירוע מושלם!

 

אם בחרתם בקיר גרפיטי, נציגים של חברת קרמבו יגיעו למקום האירוע ויקימו קיר גרפיטי דיגיטלי ענק. הקיר כולו ממוחשב כך שמגוון האפשרויות שניתן לעשות בהם שימוש בעזרת הקיר הוא עצום. כל האורחים מגיעים לקיר, רושמים ברכות, מציירים ציורים, ומשרבטים כאוות נפשם ויד הדמיון הטובה עליהם. הדבר עשוי להחליף או לבוא לצד המזכרות הרגילות מהאירוע, כמו תמונות ומגנטים. ניתן להצטלם במקום, התמונה מוצגת על הקיר הדיגיטלי, והאורחים מוסיפים לתמונה כל שעולה על רוחם.

 

קיר גרפיטי מושקע

 

מתאים לכל אירוע ולכל הגילאים

 

אטרקציה כזו של קיר גרפיטי מתאימה למכלול האירועים, שכן כל אורח יכול למצוא את העניין בתמונות ומזכרות מהאירוע, ולעצב את התמונה כרצונו. הילדים, אם מדובר בבר מצווה, חתונה או ברית, נמשכים אל הקיר, מורידים תמונות, מעצבים, מוסיפים אובייקטים, והופכים למעצבים לכמה שעות. אין ספק כי קיר גרפיטי וירטואלי באירוע שלכם ישדרג אותו בצורה בלתי רגילה.

 

קיר גרפיטי לאירועים!

 

קרמבו לאירוע הבא שלכם

 

כל אירוע שאתם מתכננים, וברצונכם להפוך אותו לדבר הכי מדובר בעיר, אתם חייבים את שירותי חברת קרמבו. השאירו פרטיכם באתר, ונציגינו ישובו אליכם, יתכננו אתכם את האירוע שלכם, וידאגו להתאים לכם אטרקציות חדישות ומגניבות. אין אירוע בלי קרמבו אטרקציות לאירועים!