קיר וירטואלי לאירועים

אירוע יכול לנוע בגבול הדק שבין נדוש ומשעמם למסעיר ומפתיע. הכל כמובן תלוי באטרקציות שאתם מוסיפים לאירוע על מנת לתבל אותו ולעניין את האורחים ואתכם. אם אתם מעוניינים שהאירוע הבא שלכם יהיה להיט בקרב האורחים וחבריהם וייצר זיכרונות מדהימים, אתם חייבים לנסות את האטרקציות לאירועים של חברת קרמבו. והדבר החם היום בתחום האטרקציות שמשדרגות כל אירוע, הוא קיר גרפיטי וירטואלי לאירועים, אך קודם כל מעט על החברה שלנו.

 

קיר גרפיטי לאירועים - דוגמא 2

 

קרמבו לכל אירוע מושלם וחוויות אינסוף

 

קרמבו אטרקציות לאירועים נחשבת למובילה בשוק האטרקציות, וכל מי שמעוניין לשדרג אירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח, שוכר את שירותיה של חברת קרמבו. בחברה מלאי ענק של אטרקציות, הפעלות ומתקנים, החדישים והמגניבים ביותר בשוק. בנוסף קרמבו מעסיקה מפעילים שמגיעים, מקימים את האטרקציות, מתפקדים עליהם, וגורמים לאירוע שלכם לצבור תאוצה ולהיות שמח ומבדח. המקצועיות והניסיון שצברה קרמבו עם השנים הופכים אותה לחברה המובילה בתחום האטרקציות לכל אירוע: ימי הולדת, בר מצוות, חתונות, ערבי נושא שונים, ועוד ועוד.

 

 

נסו את קיר הגרפיטי לאירועים ולא תתאכזבו

 

קיר דיגיטלי מוקם באירוע שלכם על ידי נציגים של חברת קרמבו. מספר האופציות שניתן לעשות איתו ענק שכן הכל אלקטרוני. אפשר להוריד תמונות, לצלם, להוסיף, לצייר כאוות נפשם של האורחים, והקיר ממש הופך לחלק אינטגראלי מהאירוע. כולם יכולים למצוא עניין בקיר, לכתוב ברכות, להקדיש מסרים, ואפילו לשלוח דברים בזמן אמת לפייסבוק. תמונות שמופקות בקיר הגרפיטי הדיגיטלי עשויות להחליף את הרעיון של מגנטים כמזכרת, ובקיר אפשר אפילו לעצב את התמונות לפי ראות עיניכם.

 

קיר גרפיטי וירטואלי - דוגמאות

 

צעירים ומבוגרים, לכולם זה מתאים

 

אין גיל שקיר הגרפיטי לא ימצא חן בעיניו. הילדים הרבים באירוע כמובן שיימשכו מיידית לאטרקציה המסעירה. גם מבוגרים יכולים להתקרב לקיר, לכתוב הקדשות וברכות, לשנות רקעים ותמונות, ולהוסיף מה שמתחשק להם. התוצאה הסופית מגניבה ומדליקה כאחד, ואתם תודו על כך שבחרתם באטרקציה זו לאירוע שלכם. אין ספק כי כל האורחים ישבחו אתכם על טעמכם הטוב ומקוריותכם הרבה.

 

 

פנו עוד היום לקרמבו

 

לאטרקציה זו וכל אטרקציה שעולה על דעתכם ובא לכם שתהיה באירוע שלכם, השאירו פרטיכם באתר זה של קרמבו אטרקציות לאירועים. אנו נחזור אליכם, נתכנן עמכם את האירוע, נתאים לכם אטרקציות חדישות בהתאם לתקציב הרצוי, ונבטיח את האירוע המושלם שלכם.