תא צילום לבר מצווה krembox תא צילום לבר מצווה  - את האירוע הזה לא ישכחו!

 

אם אתם עומדים בפני ארגון של אירוע מצווה, ומחפשים אטרקציה מלהיבה או מזכרת מיוחדת להעניק לאורחים שלכם - מהיום אתם לא צריכים להתלבט. בעזרת תא צילום לבר מצווה או בת מצווה תוכלו ליהנות מכל העולמות, ולספק לאורחים שלכם גם אטרקציה מדהימה וגם זיכרון מתוק מהאירוע.

 

 

תא צילום לבר מצווה או בת מצווה - על מה ולמה?

 

תא צילום לבר מצווה או בת מצווה הוא למעשה תא גדול, שמוצב במהלך האירוע במקום נוח ונגיש, ומזמין את האורחים לגשת אליו, להיכנס ולבדוק, ביחידים, בזוגות או אפילו בקבוצות. לאחר שנכנסו אל תא צילום לבר מצווה או בת מצווה עוקבים האורחים שלכם אחרי ההוראות, עוטים על עצמם תלבושות או תחפושות, עושים פרצופים שונים למצלמה, משתטים וצוחקים, ובעזרת הפעלה פשוטה וקלה של תא צילום לבר מצווה או בת מצווה הם זוכים לקבל מזכרת מדהימה: סט יפהפה של תמונות לבחירתם, ומכיל יחד עם התמונות המיוחדות, גם טקסט קצר ונוגע ללב מאת חתן או כלת האירוע, המעוניינים לספק להם זיכרון מתוק ומזכרת נפלאה מאירוע המצווה שלהם.

למעשה, תא צילום לבר מצווה או בת מצווה הוא בגדר שילוב של כל העולמות, גם מספק חוויה מהנה וכיפית לאורחים, וגם מספק להם מזכרת מיוחדת ומקורית מהאירוע כולו.

 

תא צילום לבר מצווה או בת מצווה רק מקרמבו!

 

תא צילום לבר מצווה או בת מצווה ראוי לקחת אך ורק מהמומחים לחגיגות ולאירועים, כלומר מחברת קרמבו. קרמבו, בעלת הנסיון העשיר בארגון ובהפקת אירועים ובפרט אירועי מצווה, תשמח לספק עבורכם תא צילום לבר מצווה או בת מצווה, ולהציבו במקום שתבחרו באירוע שלכם, בטרם מגיעים האורחים. לאחר מכן, תקבלו הדרכה פשוטה ומהירה על הפעלת תא צילום לבר מצווה או בת מצווה, וכן הכנסה של הטקסט הנבחר על ידיכם, אותו תרצו להעביר כמסר לאורחים שלכם על גבי התמונות. בסיום האירוע ניקח בחזרה את תא צילום לבר מצווה או בת מצווה, ואילו אתם תישארו עם אורחים אסירי תודה על החוויה והמזכרת שהענקתם להם.