תא צילום לחתונה krembox

נכחתם באירוע עם תא צילום KREMBOX?
לחץ כאן לצפייה בתמונות 

 

תא צילום לחתונה - רק כך מתחתנים היום!

 

אם עדיין לא שמעתם על תא צילום לחתונה כדאי שתתעוררו, ומהר. מדובר באחת האטרקציות המלהיבות, המרגשות, המהנות והמיוחדות ביותר שתוכלו לשלב בחתונה שלכם, ולא משנה כמה מוזמנים יש לכם, או איפה החלטתם לחגוג. בעזרת תא צילום לחתונה תוכלו להיות בטוחים שהחתונה שלכם- לא תישכח לעולם.

 

תא צילום לחתונה - על מה ולמה?

 

תא צילום לחתונה לא מתיימר להחליף את צוות הצלמים, שבחרתם לצורך האירוע. למעשה תא צילום לחתונה הוא תא גדול ומפתה, המושך אליו את האורחים שלכם, לבדוק, להיכנס ולהתרשם. לאחר שהם נכנסים אל תא צילום לחתונה הם למעשה מקבלים הזדמנות לעצב לעצמם את התפאורה, את התלבושות, לעשות פרצופים מצחיקים, להתפרע ולביים את עצמם ככל העולה על רוחם, ולאחר מכן הם עוקבים אחרי ההוראות של תא צילום לחתונה, שמכוון אותם כיצד להתנהג.

 

בסופו של התהליך הפשוט והחווייתי הזה, מתקבל סט תמונות מהמם ומעוצב לבחירתם של האורחים, הכולל כיתוב כלשהו אותו מקדישים בעלי האירוע, כלומר אתם, לאורחים שלכם. כך תוכלו לספק בעזרת תא צילום לחתונה לא רק אטרקציה מלהיבה לאורחים במהלך האירוע, אלא גם מזכרת מרגשת ומפתיעה, שהיא כולה מהלב שלכם. בעזרת תא צילום לחתונה, תוכלו להיות בטוחים שהאורחים שלכם לא ישכחו את החתונה שלכם במהרה.

 

 


תא צילום לחתונה רק מקרמבו!

 

 

אם החלטתם להציב תא צילום לחתונה גם בחתונה שלכם, הצעד הבא שלכם צריך להיות פנייה אל קרמבו. חברת קרמבו, בעלת הנסיון, הידע וההיכרות רבת השנים עם תחום האירועים, תשמח לספק לכם תא צילום לחתונה על פי בחירתכם, להגיע אל האירוע בטרם הגעת האורחים, להציב אותו בכל מקום שתרצו, להזין לתוכו את הטקסט או המסר שתרצו להעביר אל האורחים שלכם, כגון "תודה שחגגתם איתנו", או "מקווים שאת החתונה הזו לא תשכחו", וכן הלאה.

כך תוכלו להמתין בציפייה דרוכה לפניהם המופתעות של האורחים, שעה שהם ייכנסו אל תא צילום לחתונה, ולאחר האירוע ניקח איתנו את תא צילום לחתונה, אך נשאיר לכם ולאורחים שלכם את הזכרונות הנעימים ממנה.

תא הצילום הינו האטרקציה החמה ביותר שתוכלו למצוא כיום בתעשיית האירועים, תא צילום שיוצב באירוע שלכם יספק לאורחים זווית קצת שונה על האירוע ועל עצמם, תא צילום לאירועים הוא התשובה לכל מי שמחפש רעיון מקורי וייחודי בעזרתו יהיה ניתן להפתיע את האורחים, התקשרו עוד היום לחברת קרמבו אטרקציות וודאו שתא צילום לאירועים בדרך אליכם.
 תא צילום לחתונה