השכרת שולחן הוקי

השכרת שולחן הוקי – לזרום עם האויר ולהבקיע !


שולחנות משחק הומצאו כבר לפני שנים רבות והוצבו בתוככי בתי מלון ופאבים, ומאז תפוצתם רק עולה. משמח אם כך לדעת שכעת אפשר להזמין גם שולחנות משחק לאירועים וליצור בכך מוקד משיכה למשתתפים באותו אירוע. במאמר זה נציג בפניכם את האפשרות לבצע השכרת שולחן הוקי לאירוע שלכם דרך חברת "קרמבו", החברה המקצועית ביותר לאספקת שולחנות משחק לאירועים. 

 

מה תקבלו בעת השכרת שולחן הוקי אויר לאירוע ?


השכרת שולחן הוקי כוללת הצבה של שולחן מלבני שבתחתיתו חורים בהם זורם אויר בצורה אחידה, המפחית את החיכוך שבין הדיסקית ובין השולחן עצמו, מה שמאפשר לה "לרחף" כאילו היא מחליקה על קרח. מטרת המשחק – כמובן, להבקיע את שער היריב. השכרת שולחן הוקי אויר תאפשר את משחקם של שני שחקנים בלבד בו זמנית, אולם אנו מבטיחים כי התור למשחק יהיה ארוך - האורחים שלכם יוציאו אנרגיות, ישתתפו ויעודדו, יתחלקו לקבוצות ויערכו טורנירים – הכל כיד הדמיון הטובה עליהם, והעיקר שיהיה גוללללללללללל !

 

לאילו אירועים מתאימה השכרת שולחן הוקי ?


השכרת שולחן הוקי מתאימה לכל אירוע שמח, אנרגטי, ורב משתתפים. תוכלו למשל לבצע הזמנת שולחן הוקי לקראת מסיבת בר מצווה או בת מצווה, כאטרקציה לאירועי ברית או בריתה בה צפויים להשתתף ילדים גדולים, ואפילו לכלול הזמנת שולחן הוקי בימי הולדת גדולים הנערכים בסגנון המשלב ספורט ומשחקים.
השכרת שולחן הוקי אויר דורשת שטח ישר ונקודת חשמל, זה הכל. במידה ואתם עורכים את האירוע שלכם באולם, לא תהיה בעיה לקבל את אלה, אולם במידה והאירוע מתקיים בחוץ – השכרת שולחן הוקי דורשת מכם לוודא שהתנאים אכן מתקיימים.

 

 

השכרת שולחן הוקי דרך "קרמבו" – המהלך הנכון לאירוע שלכם !


חברת "קרמבו" תשמח לאפשר לכם השכרת שולחנות הוקי אויר לאירוע, על מנת לאפשר לכם ולאורחים שלכם זמן איכות עם משחק פופולרי, תחרותי ומאתגר, שרבים מוצאים בו הנאה גדולה (ובצדק !). זיכרו כי השכרת שולחן הוקי מתאימה לבני כל הגילאים, והצבתה בשטח האירוע מבטיחה כיף טהור למשתתפי האירוע, שתהפוך אותו להצלחה גדולה. ומה לגבי השירות, המחיר, וזמן האספקה ? ל"קרמבו “אין מתחרים. אנחנו במרחק טלפון, התקשרו אלינו !

השכרת שולחן הוקי
תאריך התחלה :
תאריך סיום :
גילאים : 4-100
אורך : 1.80
רוחב : 80
גובה : 80
משקל : 15
אביזרים נלווים : 2 ידיות + דיסקית
הובלה : מיניבוס
המחיר ליום : 250
כמות :
המחיר הכולל :
עליך לבחור תאריך התחלה וסיום