תקליטנים לאירועים

תקליטנים – קובעים את הקצב לאירוע

ברור לכולם שאין אירוע בלי מוסיקה – פרטירשמיבמועדוןברית/ה ובעיקר בר/בת מצווה או חתונה – מוסיקה תורמת לאווירהוממש יכולה לקבוע את הצלחת האירועבעלי השמחה והמוזמנים מודדים כמה רקדוכמה שמחוכמה השתוללו

תקליטנים (הידועים כדי.ג'יהם אלו שאחראים על המוסיקה באירועיםויש להם את הכוח"להריםאו "להפילמסיבה או אירועבמיוחד בגלל זהב"קרמבואנו מציעים שירות די ג'י אטרקטיבי במיוחדהכולל מאגר תקליטנים מקצועי ומנוסהייחודי ל"קרמבו אטרקציות לאירועים" – שירותי הגברהתאורה וגם מסכים ומקרנים.

תקליטנים – כל הילדיםקופצים רוקדים

תקליטנים מתאימים את עצמם לכל סוג אירועלכל מקום ולכל קהלתקליטנים מקצועיים אמורים לדעת לזהות את הסגנון של הקהלאת המוסיקה המתאימה לקהל הספציפי ואת הסגנון הנדרשלרובתקליטנים לאירועים משלבים סגנונות וז'אנרים שוניםבהתאם למצב הרוח וההשפעה על הקהללבחירה וההעדפה של בעל האירוע וגם למוסיקה שמתאימה לאירוע עצמו– בין אם זה דאנסים תיכונירוקפופאלקטרוניישןחדשפופולארי– הכול הולך.

בנוסףבאירועים רבים משמשים תקליטנים כמנחי האירוע או כמפעיליםמטרת שילובם של תקליטנים באירוע היא לשמח ולהקפיץ את כולםהחל מהסבתאהחברים ועד האחיין בן השש – כולם ימצאו את מבוקשם.

על ניסיון ואירוע

על תקליטנים להיות מנוסים ביותרבכדי לדעת לזהות את המוסיקה המתאימה לאירוע ולקהל ברגע נתוןלגלות את ההשפעה של ז'אנרים ושירים מסוימים על קהל היא עניין לא פשוט,בייחוד כשהמטרה הגדולה היא לשמור על איזון שכולם מרוצים ורוקדים וגם לחדש.

ה-תקליטנים בחברת קרמבו הינם בעלי נסיון ורזומה מפואר של אלפי אירועים.
בחברת קרמבו מבינים כי תקליטנים טובים הם אלה שמרגישים את הקהל ומרגישים אתכם. תקליטנים ששולטים בכל הסגנונות המוסיקליים ומתמחים בכל סוגי האירועים, כאלה שמספיק מנוסים אך לא מפסיקים להתחדש עד שיהפכו את האירוע שלכם לחוויה מושלמת ובלתי נשכחת.

THE DJ'S:

DJ GAL – שבע שנות נסיון בחתונות, אירועים ומסיבות. ידע מוסיקלי נרחב ושליטה מלאה
בז'אנרים השונים תוך שימת דגש על חדשנות ויחודיות ברחבת הריקודים.

DJ HAGAI – שמונה  שנות נסיון בקריאת קהל בחתונות, אירועים ומסיבות. אספן מוסיקה שמנצח
על רחבת הריקודים במוסיקה מלהיבה ללא מעצורים.

DJ DROR B – שש שנות נביון בחתונות ואירועים. בעל יכולות גבוהות של תזמון שירים
ו"קריאת קהל" ברמיקסים מיוחדים.

DJ ISRAEL – שבע שנות נסיון בחתונות ואירועים, אנרגטי ותוסס.
עבד בעבר ברוב המועדונים הנחשבים בארץ.