מגנטים לבר מצווההמועד בו אתם עומדים לחגוג את בר המצווה של בנכם מתקרב? מעוניינים להעניק לכל מי שיגיע להשתתף בשמחתכם מזכרת משמחת או אולי אתם מחפשים רעיונות לגימיקים נוספים? הגעתם לכתובת הנכונה, קרמבו כאן למענכם.


מגנטים לבר מצווה – מתנה קטנה, מזכרת מוצלחת

 

מגנטים לבר מצווה בפרט ומגנטים לאירועים בכלל - הם אחד מסוגי המזכרות הפופולריים, בהם בוחרים בעלי האירוע להעניק לאורחיהם. מדוע? כנראה מפני שמדובר במתנה קטנה ומוצלחת שכל מוזמן שמח לקבל בתום האירוע; תמונה המודפסת על גבי מגנט שניתן לאחר מכן לשים על המקרר ולהיזכר כל פעם מחדש באירוע שהיה.

 

שואלים את עצמכם איך זה עובד?

 

לכל חברה דרך משלה, אך אם תבחרו בשירות שקרמבו מספקת, זה יעבוד כך: צוות צילום מקצועי מטעם החברה מגיע למקום בו אתם עורכים את בר המצווה (או כל אירוע אחר), יצלם את קהל המוזמנים במהלך האירוע, בשעת הריקוד, לפניהם ואחריהם.

 

אנו נדאג להדפיס את התמונות על מגנטים תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה, כך שלקראת תום האירוע כל אורח יוכל להנות ממגנט, עליו מתנוססת תמונתו (אם לבד, אם בזוג, אם כמה חברים או קרובי משפחה וכן הלאה). ישנה אופציה לבחור מסגרות וצבעים שונים ואפשר גם לצרף הקדשה שלכם, עורכי האירוע.

 

ולא רק המוזמנים יזכו לקבל מזכרת, גם אתם לא תצאו בידיים ריקות. את כל התמונות שצולמו בשעת האירוע נרכז למענכם על גבי דיסק ותקבלו גם מגנטים עם תמונות - בהן אתם מופיעים, כך שגם לכם תהיה מזכרת משמחת מבר המצווה של בנכם או בת המצווה של בתכם.

 

חשוב לציין שניתן גם להדפיס הזמנות לבר מצווה או בת מצווה על מגנטים או אפילו תזכורת שתישלח אל המוזמנים במועד קרוב יותר לאירוע ממועד שליחת ההזמנות, גם אלה אפשרויות שחברתנו מציעה.

 

גימיקים לבר מצווה – קרמבו מזמינה אתכם להכיר ולהתרשם

 

מלבד מגנטים לבר מצווה, לקרמבו יש מבחר רחב נוסף של אטרקציות או גימיקים לבר מצווה. קצרה היריעה מלפרט את כולם, אך הנה כמה נבחרים:

תא צילום אליו האורחים נכנסים, בוחרים רקע, לובשים תלבושות ומצטלמים למזכרת, תא הקלטות להקלטת שיר וקבלתו על דיסק, הקלטת ברכות לבעל/ת השמחה, חולצות מודפסות, כובעים וחולצות עם ציורי אייר-ברַאש, פוטומונטאז' או קליק בהם יופיעו פני המצטלמים.

 

כמובן שקיימות גם אטרקציות שהן לא מזכרות מהאירוע, אלא הפעלות ופעילויות מעניינות כמו – עמדות מולטימדיה, סימולטורים ומשחקים וירטואליים, משחקי שולחן, משחקי קזינו המותאמים לבני נוער, מתקני אקסטרים, מתנפחים, אטרקציות מים, דוכני מזון ועוד.

 

בחירת גימיקים לבר מצווה היא בחירה חשובה, הרבה פעמים האטרקציות הן אלה שעושות את כל ההבדל. בקרמבו תמצאו מגוון עשיר, ניסיון רב, ציוד מתקדם, איכות ללא פשרות ושירות מקצועי, פנו אלינו ונשמח להציע לכם עזרה בתכנון ובהפקת בר המצווה.